Apartman Tadilat Ustası

Apartman Tadilat Ustası

Apartman‘de tadilat Yaptırmak İstiyorum

,

Apartman Tadilat UstasıDiye Düşünen Bir çok insanın aklına bir çok soru gelir

Apartman‘da tadilat Yaptırmak İstiyorum

Apartman tadilat Yaptırmak İstiyorum ama Tadilat ustası uygun fiyata kaliteli işcilik yaparmı?

tadilat Yaptırmak İstiyorum ama  ev tadilatı ortalama ne kadara yaptırılır?

tadilat Yaptırmak İstiyorum ama hangi firmaya yaptırayım?

tadilat Yaptırmak İstiyorum ama Ucuza nereden tadilat usta bulurum ?

Badana boya hizmeti nereden alırım?

tadilat ve Dekorasyon görselliğin Ve müşterilerinize vermiş olduğunuz önemi gösterir. Güveni Temsil eden boya renkleriyle huzur içinde oturabileceğiniz ve yaşanılabilecek daireleri biz oluşturuyoruz.Boya ve Dekor herşeydir.Sizi Yansıtan bu mekanlarınızı Alt yapısı olan Tecrübeli uzman ekibimizin Kaliteli malzeme kullanarak Mekanın Ne kadar değiştiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet vermek her zaman öncelikli hedefimizdir.
Tüm Zamanınızı Geçireceğiniz Yaşam alanınızın bir günde boya derme çatma işlemlerle yapılıp Teslimine karşı olup en ince ayrıntısına kadar işçiliğimizi her köşesinde uygulayan ekibimiz sizinde değer verdiğiniz ev, Apartman, iş, yeri,gibi Yaşam alanlarını Daha daha kaliteli ve işçilik için bizi seçmeniz siz değerli müşterilerimizin menfaati icabıdır..İçinde kendinizi rahat hissettiğiniz, değiştirmekten, yenilemekten büyük keyif aldığınız kaleniz. Konusunda uzman olan ekibimiz tarafından incelenir, karar verdiğiniz marka ve renk doğrultusunda uzman ekiplerimiz tarafından mekânlarınızın tadilat ve Badana işleri yapılır, garantili işçilik ve uygun fiyat ödeme avantajıyla anahtar teslimatı yapılır.Ve sizde yenilenen evinizin keyfini çıkartırsınız!

Tüm boya Çeşitlerini En Kaliteli Malzeme ile İşçilik Dahil Uzman Ekibimiz İstediğiniz Mekanı Baştan Yaratıyoruz.
Tadilat Uzmanim 2000 Yılında kurulmuş Küçükçekmece ‘un merkezli olup tüm Türkiyede Bayileri olup bütün illerde profesyonel ev boyama hizmeti veren bir yapılanmadır.
Hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE,GÜVEN ve müşteri MEMNUNİYETİDİR.

Apartman Uzman tadilat Ustaları İçin İrtibat : “ÜCRETSİZ KEŞİF VE BİLGİ İÇİN 0537 263 11 33 – 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ”

Ev Tadilat ustası,Apartman Tadilat ustası,Apartman Tadilat ustası,Apartman Tadilat ustası,Apartman Tadilat ustası,Apartman Tadilat ustası,inşaat Tadilat ustası

 

Tadilat Ustası Boyanacak yerin Uygulamasını kısaca…

Astarlama işlemi dediğimiz kısım yapılır.Özellikle duvarlardaki boya renginin değişmesi amaçlanıyorsa; astarlama yapılması daha da önem arz eder. Astarlama yapıldıktan sonra duvar yüzeyinde kumlama diye tabir ettiğimiz boya tortuları kalmışsa o zaman sıfır numara zımpara ile bu tortu yüzeyden temizlenmelidir.zımpara tozunuda temizlendikten sonra yapının durumuna göre ustamız boyayı hazırlar.Boya hazırlandıktan sonra artık boyama işlemine başlayabiliriz… Rulo boyanın içerisine tamamen batırılmamalıdır.Rulonun içi boya ile dolar,bu da boya yaparken boyanın akmasına sebep olur. Rulo boyanın içerisine hafifçe ve döndürülerek batırılır, çıkarılırken de güzelce süzdürülür. Boya duvara sürülürken rulo bastırılmadan, yavaş hareketlerle ve boyama katlarına dikkat edilerek yukarı aşağı hareketlerle sürülür. Boyacı ustasının Rulonun erişmeyeceği tüm noktalar tavan ve duvarların birleştiği yerleri kestirme tabir ettiğimiz şekilde boyar. Boyacı bu işlem için kaliteli bir boyacı kestirme fırçası kullanır. Su bazlı boyalar için uygun bir boyacı kestirme fırçası kullanılmalıdır.Boyacı bu işlemi yaparken iz yapmamaya ve akıntı olmamasına özel itina gösterir. Duvar dipleri, kapı pervaz dipleri, kalorifer peteklerinin dipleri, süpürgelik üstleri boyacı kestirme fırçası ile boyanır.

TADİLAT UZMANİM’dan Bahar Kampanyalarından Yararlanın
Alan Su Bazlı Boya Dahil
50 m2 kadar 600 tl
1+1 70 m2 Kadar 900 tl
2+1 90 m2 Kadar 1100 tl
3+1 130 m2 Kadar 1400 tl

AVANTAJLARIMIZ

Yapılacak İşin ehli ve tecrübeli olan yeterli Ekip ile çalışır
Kaliteli iş için En uygun iş bitimi Günü Belirleriz
Ev, Apartman, Apartman,gibi boyama yapılacak yerin ustası gelecekmi diye sorununuz olmaz
Usta gününde gelecekmi? ,Eşyalarımı toplarmı, üstünü örtermi?,Zamanında bitecek mi?
Temiz çalışırmı? Sorularla karşı karşıya gelmezsiniz.
Benzeri tüm bu sorularla muhatab olmamanız için Müşterilerimizin tercih sebebi olduk.
Uygulamalarımızda yerde veya eşyalarınızda 1 damla boya görmeniz mümkün olmayacağı gibi Kaliteli işçilik ve ustalarımızın sizlere karşı duyduğu saygı bitmeyecektir.
tadilat Ustası ‘nın Uygulama Yapılacak yerin Uzman ekibimiz tarafından Türkiyenin yedi üstün özelliğe sahip en kalite’li boyası Polisan ELEGANS ve Marshall boya ile boyanmasını istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli.

*Kurumsal yapı * % 100 Güven *
Kurumsal

memnuniyet garantisi

 

 

 

 

 

 

Müşteri Memnuniyeti iş teslimi

kalite_kulubu

ÜCRETSİZ KEŞİF VE BİLGİ İÇİN 0537 263 11 33 – 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
wahtsapp

 

(0537) 263 11 33

NOLU NUMARAYA UYGULAMA YAPILACAK YERİN
RESİMLERİNİ ATARAK FİYAT KONUSUNDA NET BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.
Hizmetlerimiz

 

 

Uygun fiyatlarla Küçükçekmece Avrupa ve Anadolu yakasına Boya ve Badana,Komple Tadilat Ve Dekorasyon Hizmetlerimiz

Evimi uygun fiyata boyatmak istiyorum

Tecrübeli ve güvenilir boya ustası arıyorum

Tadilat ustası arıyorum

Boya badana ustası arıyorum

Evin, banyo,tuvalet ve ıslak zeminlerini değiştirtmek,tadilat yaptırmak istiyorum

Su tesisatımın yenilenmesi gerek

Kartonpiyer yaptıracağım

Laminant parke döşetmek istiyorum

Yağlı boya,saten boya uygulamalarını kime yaptıracağım

Uygun fiyatlarımız ve kaliteli işçiliğimizle boya,badana,tadilat işlerinizde yanınızdayız.

Kartonpiyer nereden yaptırabilirim?

GOOGLE ETİKETLEME
Apartman tadilat ustası,Apartman tadilat tamirat,Apartman tadilat,Apartman tadilatcı,Apartman tadilat onarım,Apartman tadilatcısı, Apartman tadilat fiyatı,Apartman tadilatcı fiyatları,Apartman tadilat ustası fiyatları,Apartman tadilat maliyeti,Apartman tadilat ustası maliyetleri, Apartman tadilat ustası bedeli, Apartman tadilat bedelleri,Apartman tadilat ustaları, Apartman tadilatcı firma,Apartman tadilat firmaları,Apartman tadilat ustası firması,Apartman tadilat ekibi,Apartman tadilat ustasi ekipleri,Apartman en hızlı tadilatcısı,Apartman acil tadilat servisi,Apartman tez tadilat servisi,Apartman çabuk bitiren tadilatcısı, Apartman tadilat işi,Apartman tadilat işleri,Apartman tadilat hizmeti,Apartman tadilat hizmetleri,Apartman tadilatcı telefonu,Apartman tadilatcı telefonları,Apartman iyi tadilatcısı,Apartman kaliteli tadilat şirketleri,Apartman tadilat şirketi,Apartman usta tadilat şirketleri,