İstanbul Boya Ustası

İstanbul Boya Ustası

arayan boya yaptırmak isteyen müşterilerimizin uygun fiyatlarda Kaliteli ustalarla hızlı ve güvenilir bir şekilde gönül rahatlığıyla Tadilat,Tamirat,alçı,saten alçı,boya işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Tüm TÜRKİYE genelinde bayisi olan www.tadilatuzmanim.com (Tadilat Uzmanı) kuruluşudur.
Tadilat tamirat işleri yapan firmamız İstanbul’dan Hakkariye bayileri olan Dekor,dekorasyon,tadilat,tamirat,boya ve badana işlerini firmamıza yaptırabilirsiniz. Tadilat uzmanı iletişim için(0537 263 11 33 ) 7/24 çekinmeden arayıp üçretsiz keşif ve bilgi alabillirsiniz.

İstanbul Boya Ustası

Boya ve Dekorasyon görselliğin Ve müşterilerinize vermiş olduğunuz önemi gösterir. Güveni Temsil eden boya renkleriyle huzur içinde oturabileceğiniz ve yaşanılabilecek daireleri biz oluşturuyoruz.Boya ve Dekor herşeydir.Sizi Yansıtan bu mekanlarınızı Alt yapısı olan Tecrübeli uzman ekibimizin Kaliteli malzeme kullanarak Mekanın Ne kadar değiştiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet vermek her zaman öncelikli hedefimizdir.
Tüm Zamanınızı Geçireceğiniz Yaşam alanınızın bir günde boya derme çatma işlemlerle yapılıp Teslimine karşı olup en ince ayrıntısına kadar işçiliğimizi her köşesinde uygulayan ekibimiz sizinde değer verdiğiniz ev, ofis, iş, yeri,gibi Yaşam alanlarını Daha daha kaliteli ve işçilik için bizi seçmeniz siz değerli müşterilerimizin menfaati icabıdır..İçinde kendinizi rahat hissettiğiniz, değiştirmekten, yenilemekten büyük keyif aldığınız kaleniz. Konusunda uzman olan ekibimiz tarafından incelenir, karar verdiğiniz marka ve renk doğrultusunda uzman ekiplerimiz tarafından mekânlarınızın Boya ve Badana işleri yapılır, garantili işçilik ve uygun fiyat ödeme avantajıyla anahtar teslimatı yapılır.Ve sizde yenilenen evinizin keyfini çıkartırsınız!

Tüm boya Çeşitlerini En Kaliteli Malzeme ile İşçilik Dahil Uzman Ekibimiz İstediğiniz Mekanı Baştan Yaratıyoruz.
Tadilat Uzmanim 2000 Yılında kurulmuş ‘un merkezli olup tüm Türkiyede Bayileri olup bütün illerde profesyonel ev boyama hizmeti veren bir yapılanmadır.
Hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE,GÜVEN ve müşteri MEMNUNİYETİDİR.

Uzman Boya Ustaları İçin İrtibat : “ÜCRETSİZ KEŞİF VE BİLGİ İÇİN 0537 263 11 33 – 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ”

Ev Boya Ustası,Ofis Boya Ustası,Büro Boya Ustası,Villa Boya Ustası,İşyeri Boya Ustası,Apartman Boya Ustası

 

Boyacı Ustası Boyanacak yerin Uygulamasını kısaca…

Astarlama işlemi dediğimiz kısım yapılır.Özellikle duvarlardaki boya renginin değişmesi amaçlanıyorsa; astarlama yapılması daha da önem arz eder. Astarlama yapıldıktan sonra duvar yüzeyinde kumlama diye tabir ettiğimiz boya tortuları kalmışsa o zaman sıfır numara zımpara ile bu tortu yüzeyden temizlenmelidir.zımpara tozunuda temizlendikten sonra yapının durumuna göre ustamız boyayı hazırlar.Boya hazırlandıktan sonra artık boyama işlemine başlayabiliriz… Rulo boyanın içerisine tamamen batırılmamalıdır.Rulonun içi boya ile dolar,bu da boya yaparken boyanın akmasına sebep olur. Rulo boyanın içerisine hafifçe ve döndürülerek batırılır, çıkarılırken de güzelce süzdürülür. Boya duvara sürülürken rulo bastırılmadan, yavaş hareketlerle ve boyama katlarına dikkat edilerek yukarı aşağı hareketlerle sürülür. Boyacı ustasının Rulonun erişmeyeceği tüm noktalar tavan ve duvarların birleştiği yerleri kestirme tabir ettiğimiz şekilde boyar. Boyacı bu işlem için kaliteli bir boyacı kestirme fırçası kullanır. Su bazlı boyalar için uygun bir boyacı kestirme fırçası kullanılmalıdır.Boyacı bu işlemi yaparken iz yapmamaya ve akıntı olmamasına özel itina gösterir. Duvar dipleri, kapı pervaz dipleri, kalorifer peteklerinin dipleri, süpürgelik üstleri boyacı kestirme fırçası ile boyanır.

TADİLAT UZMANİM’dan Bahar Kampanyalarından Yararlanın
Alan Su Bazlı Boya Dahil
50 m2 kadar 600 tl
1+1 70 m2 Kadar 900 tl
2+1 90 m2 Kadar 1100 tl
3+1 130 m2 Kadar 1400 tl

AVANTAJLARIMIZ

Yapılacak İşin ehli ve tecrübeli olan yeterli Ekip ile çalışır
Kaliteli iş için En uygun iş bitimi Günü Belirleriz
Ev, Ofis, İşyeri,gibi boyama yapılacak yerin ustası gelecekmi diye sorununuz olmaz
Usta gününde gelecekmi? ,Eşyalarımı toplarmı, üstünü örtermi?,Zamanında bitecek mi?
Temiz çalışırmı? Sorularla karşı karşıya gelmezsiniz.
Benzeri tüm bu sorularla muhatab olmamanız için Müşterilerimizin tercih sebebi olduk.
Uygulamalarımızda yerde veya eşyalarınızda 1 damla boya görmeniz mümkün olmayacağı gibi Kaliteli işçilik ve ustalarımızın sizlere karşı duyduğu saygı bitmeyecektir.
Boya Ustası ‘nın Uygulama Yapılacak yerin Uzman ekibimiz tarafından Türkiyenin yedi üstün özelliğe sahip en kalite’li boyası Polisan ELEGANS ve Marshall boya ile boyanmasını istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli.

*Kurumsal yapı * % 100 Güven *
Kurumsal

memnuniyet garantisi

 

 

 

 

 

 

Müşteri Memnuniyeti iş teslimi

kalite_kulubu

ÜCRETSİZ KEŞİF VE BİLGİ İÇİN 0537 263 11 33 – 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
wahtsapp

 

(0537) 263 11 33

NOLU NUMARAYA UYGULAMA YAPILACAK YERİN
RESİMLERİNİ ATARAK FİYAT KONUSUNDA NET BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Uygun fiyatlarla Avrupa ve Anadolu’da Boya ve Badana,Komple Tadilat Ve Dekorasyon Hizmetlerimiz

Boya işleri
Dekor işleri
Dekorasyon işleri
Tadilat işleri
Tamirat işleri

Tadilat Uzmanım ‘da hizmet verilen Uzmanlık Alanlar
Boya Ustası
Boyacı ustası
İstanbul Boyacısı
Boya Badana Ustaları
Boya Badana Ustaları İstanbul
Tadilat ustası
Tamirat ustası
Kartonpiyer Ustası
Seramik Ustası
Fayans Ustası
Dış Cephe Boya Ustası
Dış Cephe Montalama Ustası
Ev Boyama Ustası
Ahşap Boya Ustası
Plastik Boya Ustası
GOOGLE ETİKETLEME
İstanbul boya ustası, İstanbul badana ustası, İstanbul boyama ustası, İstanbul boyamacı ustası, İstanbul boyacı ustası, İstanbul boyaci usta,İstanbul boyacısı,İstanbul boya ustası fiyatları,İstanbul boya ustası maliyeti,İstanbul boya ustası bedeli, İstanbul boyama bedelleri, İstanbul boyama ustası, İstanbul boyacı ustaları, İstanbul boyacı firması,İstanbul boya firmaları,İstanbul boya ustası firması, İstanbul boyacı ekibi, İstanbul boya ustası ekipleri,İstanbul boya işi,İstanbul boya işleri,İstanbul boya hizmeti,İstanbul boya hizmetleri, İstanbul boyacı telefonu, İstanbul boyacı telefonları, İstanbul iyi boyacı ustası, İstanbul kaliteli boya şirketleri,İstanbul boya şirketi,İstanbul boya şirketleri, İstanbul ev boyama ücreti, İstanbul daire boyama ücretleri, İstanbul boyama merkezi,İstanbul boya markası,İstanbul boya fiyat listesi,İstanbul boya servisi, İstanbul ucuz boyacı,İstanbul boya tadilatçısı,İstanbul boya tamiratcısı, İstanbul alçı boyacısı,İstanbul boya yapan,İstanbul boya ustası arıyorum, İstanbul tavan boyası ustası,duvar İstanbul boya ustası,ön cebhe İstanbul boya ustası,iç cebhe İstanbul boya ustası,İstanbul boya badana ustası,ev boyama ustası,istanbul İstanbul boya ustası,ümraniye İstanbul boya ustası,İstanbul boya badana işleri,İstanbul boya badana hizmetleri,İstanbul boya badana usta,İstanbul boya badana hizmetleri,badana İstanbul boya hizmetleri,İstanbul boya badana ustası arıyorum,İstanbul boya badana ustası arayanlar,boyacı ustası arıyorum,İstanbul boya ustası arıyorum,boyacı ustası arayanlar,boyacı ustası aranıyor,badana İstanbul boya ustası arıyorum,inşaat boyacı ustası,alçı sıva ustası,alçı sıva İstanbul boya ustası,alçı sıva boyacı ustası,alçı sıva İstanbul boya badana ustası

İstanbul Boya Ustası” üzerine 1 yorum

  • boyacı ustası boya badana işlerinde daima müşteri memnuniyet odaklı çaşılşamalarımızla istanbul da bulunan firmamız çok ekonomik fiyatlara siz değerli müşterilerimize hizmet sunmak için hazır bekliyor boya badana işleri yapıyoruz iç cephe dış cephe mantolama ev konut site fabrika boyama işleriniz yapıyoruz

Yorumlar kapalı.