Konya Boya Ustası

Konya Boya Ustası Arıyorum

Konya ‘da Boya Yaptırmak İstiyorum

 

Diye Düşünen Bir çok insanın aklına bir çok soru gelir

Konya ‘da Boya Yaptırmak İstiyorum

Konya Boya Yaptırmak İstiyorum ama boyacı ustası uygun fiyata kaliteli işcilik yaparmı?

Boya Yaptırmak İstiyorum ama Konyada 3+1 ev ortalama ne kadara boya badana yaptırılır?

Boya Yaptırmak İstiyorum ama Hangi renk boya kullanayım?

Boya Yaptırmak İstiyorum ama Ucuza nereden boya yaptırabilirim?

Badana boya hizmeti nereden alırım?

Boya ve Dekorasyon görselliğin Ve müşterilerinize vermiş olduğunuz önemi gösterir. Güveni Temsil eden boya renkleriyle huzur içinde oturabileceğiniz ve yaşanılabilecek daireleri biz oluşturuyoruz.Boya ve Dekor herşeydir.Sizi Yansıtan bu mekanlarınızı Alt yapısı olan Tecrübeli uzman ekibimizin Kaliteli malzeme kullanarak Mekanın Ne kadar değiştiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet vermek her zaman öncelikli hedefimizdir.
Tüm Zamanınızı Geçireceğiniz Yaşam alanınızın bir günde boya derme çatma işlemlerle yapılıp Teslimine karşı olup en ince ayrıntısına kadar işçiliğimizi her köşesinde uygulayan ekibimiz sizinde değer verdiğiniz ev, ofis, iş, yeri,gibi Yaşam alanlarını Daha daha kaliteli ve işçilik için bizi seçmeniz siz değerli müşterilerimizin menfaati icabıdır..İçinde kendinizi rahat hissettiğiniz, değiştirmekten, yenilemekten büyük keyif aldığınız kaleniz. Konusunda uzman olan ekibimiz tarafından incelenir, karar verdiğiniz marka ve renk doğrultusunda uzman ekiplerimiz tarafından mekânlarınızın Boya ve Badana işleri yapılır, garantili işçilik ve uygun fiyat ödeme avantajıyla anahtar teslimatı yapılır.Ve sizde yenilenen evinizin keyfini çıkartırsınız!

Tüm boya Çeşitlerini En Kaliteli Malzeme ile İşçilik Dahil Uzman Ekibimiz İstediğiniz Mekanı Baştan Yaratıyoruz.
Tadilat Uzmanim 2000 Yılında kurulmuş Konya ‘un merkezli olup tüm Türkiyede Bayileri olup bütün illerde profesyonel ev boyama hizmeti veren bir yapılanmadır.
Hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE,GÜVEN ve müşteri MEMNUNİYETİDİR.

Ev Boyacısı,Ofis Boyacısı,Büro Boyacısı,Villa Boyacısı,İşyeri Boyacısı,Apartman Boyacısı

 

Boyacı Ustası Boyanacak yerin Uygulamasını kısaca…

Astarlama işlemi dediğimiz kısım yapılır.Özellikle duvarlardaki boya renginin değişmesi amaçlanıyorsa; astarlama yapılması daha da önem arz eder. Astarlama yapıldıktan sonra duvar yüzeyinde kumlama diye tabir ettiğimiz boya tortuları kalmışsa o zaman sıfır numara zımpara ile bu tortu yüzeyden temizlenmelidir.zımpara tozunuda temizlendikten sonra yapının durumuna göre ustamız boyayı hazırlar.Boya hazırlandıktan sonra artık boyama işlemine başlayabiliriz… Rulo boyanın içerisine tamamen batırılmamalıdır.Rulonun içi boya ile dolar,bu da boya yaparken boyanın akmasına sebep olur. Rulo boyanın içerisine hafifçe ve döndürülerek batırılır, çıkarılırken de güzelce süzdürülür. Boya duvara sürülürken rulo bastırılmadan, yavaş hareketlerle ve boyama katlarına dikkat edilerek yukarı aşağı hareketlerle sürülür. Boyacı ustasının Rulonun erişmeyeceği tüm noktalar tavan ve duvarların birleştiği yerleri kestirme tabir ettiğimiz şekilde boyar. Boyacı bu işlem için kaliteli bir boyacı kestirme fırçası kullanır. Su bazlı boyalar için uygun bir boyacı kestirme fırçası kullanılmalıdır.Boyacı bu işlemi yaparken iz yapmamaya ve akıntı olmamasına özel itina gösterir. Duvar dipleri, kapı pervaz dipleri, kalorifer peteklerinin dipleri, süpürgelik üstleri boyacı kestirme fırçası ile boyanır.

TADİLAT UZMANİM’dan Bahar Kampanyalarından Yararlanın
Alan Su Bazlı Boya Dahil
50 m2 kadar 600 tl
1+1 70 m2 Kadar 900 tl
2+1 90 m2 Kadar 1100 tl
3+1 130 m2 Kadar 1400 tl

AVANTAJLARIMIZ

Yapılacak İşin ehli ve tecrübeli olan yeterli Ekip ile çalışır
Kaliteli iş için En uygun iş bitimi Günü Belirleriz
Ev, Ofis, İşyeri,gibi boyama yapılacak yerin ustası gelecekmi diye sorununuz olmaz
Usta gününde gelecekmi? ,Eşyalarımı toplarmı, üstünü örtermi?,Zamanında bitecek mi?
Temiz çalışırmı? Sorularla karşı karşıya gelmezsiniz.
Benzeri tüm bu sorularla muhatab olmamanız için Müşterilerimizin tercih sebebi olduk.
Uygulamalarımızda yerde veya eşyalarınızda 1 damla boya görmeniz mümkün olmayacağı gibi Kaliteli işçilik ve ustalarımızın sizlere karşı duyduğu saygı bitmeyecektir.
Boya Uygulaması Yapılacak yerin Uzman ekibimiz tarafından Türkiyenin yedi üstün özelliğe sahip en kalite’li boyası Polisan ELEGANS ve Marshall boya ile boyanmasını istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli.

*Kurumsal yapı * % 100 Güven *

Hizmetlerimiz

 

 

Uygun fiyatlarla Konya Avrupa ve Anadolu yakasına Boya ve Badana,Komple Tadilat Ve Dekorasyon Hizmetlerimiz

Evimi uygun fiyata boyatmak istiyorum

Tecrübeli ve güvenilir boya ustası arıyorum

Boyacı arıyorum

Boya badana ustası arıyorum

Evin, banyo,tuvalet ve ıslak zeminlerini değiştirtmek,tadilat yaptırmak istiyorum

Su tesisatımın yenilenmesi gerek

Kartonpiyer yaptıracağım

Laminant parke döşetmek istiyorum

Yağlı boya,saten boya uygulamalarını kime yaptıracağım

Uygun fiyatlarımız ve kaliteli işçiliğimizle boya,badana,tadilat işlerinizde yanınızdayız.

Kartonpiyer nereden yaptırabilirim?

Tadilat Uzmanım ‘da hizmet verilen Uzmanlık Alanlar
Boya Ustası
Boyacı ustası
İstanbul Boyacısı
Tadilat ustası
Tamirat ustası
Kartonpiyer Ustası
Alçıpan Ustası
Seramik Ustası
Fayans Ustası
Dış Cephe Boya Ustası
Dış Cephe Mantolama Ustası
Ev Boyama Ustası
Boya Ustası Fiyatları
Plastik Boya Ustası
GOOGLE ETİKETLEME
Konya boya, Konya badana, Konya boyama, Konya boyamacı, Konya boyacı, Konya boyaci, Konya boyacısı, Konya boya fiyatı, Konya boyacı fiyatları, Konya boya ustası fiyatları, Konya boya maliyeti, Konya boya ustası maliyetleri, Konya boya ustası bedeli, Konya boyama bedelleri, Konya boyamacı usta, Konya boyama ustası, Konya boyacı ustaları, Konya boyacı firma, Konya boya firmaları, Konya boya ustası firması, Konya boyacı ekibi, Konya boya ustasi ekipleri, Konya en hızlı boyacısı, Konya acil boya servisi, Konya tez boyar servisi, Konya çabuk bitiren boyacısı, Konya boya işi, Konya boya işleri, Konya boya hizmeti, Konya boya hizmetleri, Konya boyacı telefonu, Konya boyacı telefonları, Konya iyi boyacısı, Konya kaliteli boya şirketleri, Konya boya şirketi, Konya usta boya şirketleri, Konya ev boyama ücreti, Konya daire boyama ücretleri, Konya boyama merkezi, Konya boya markası, Konya boya fiyat listesi, Konya boya servisi, Konya ucuz boyacı, Konya boya tadilatçısı, Konya boya tamiratcısı, Konya alçı boyacısı, Konya sıvacısı boyacısı, Konya boya yapan, Konya boyacısı arıyorum, Konya tavan boyası, Konya duvar boyacısı, Konya ön cebhe boyama, Konya iç cebhe boyama, Konya mantolama, Konya tadilat tamirat yaptırmak, Konya boya yaptırmak istiyorum,

Konya Boya Ustası” üzerine 1 yorum

  • Merhabalar
    Ben Konya içinde boya,badana işleri yapıyorum ev, işyeri vb her türlü iç ve diş cephe boyasını itina ile yaparım ekibinizde çalışmaktan da onur duyarım ya da fason işlerinize talibim

Yorumlar kapalı.